0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Savaime šveičianti kempinėlė – Namų magija -

Kempinėlė dėmių, dryžių valymui nuo dažytų sienų, grindų ar kitų paviršių.

Vieneto kaina (vnt.): 0,99 €
Prekės aprašymas

Speciali šios kempinėlės struktūra leidžia visiškai atisakyti bet kokių valymo priemonių naudojimo Jūsų namuose.
Be jokių didelių pastangų ar vargo galite išvalyti įsisenėjusius ar pridžiūvusius nešvarumus, naudodamiesi vien kempinėle ir vandeniu!

Naujos technologijos putų pavidalo medžiaga su mikroporomis  suteikia galimybę valymo metu pasiekti giliai įsigėrusį purvą ar kitus nešvarumus net sunkiai pastebimuose paviršiaus grioveliuose ar įbrėžimuose. Purvas pašalinamas lengvai ir paprastai.
Puikiai valo šratinuko, rašiklio, nikotino dėmes ant tapetų, grindų.
Kempinėlės kraštelį (ne visą kempinėlę!) sušlapinkite vandeniu ir lengvai nugręžkite. Tuomet švelniai valykite reikiamą vietą.  Po to – paviršių sausai nuvalykite mikropluošto šluoste.

Šveičianti kempinėlė tinka visiems nepoliruotiems paviršiams namuose ar sode valyti : sintetikai, akmeniui, keramikai,  durims, metalui (tinka nučiupinėtoms nerūdyjančio plieno liftų kabinoms valyti).
Kempinėlė nėra vienkartinė. Ją galėsite naudoti daug kartų. Po kiekvieno panaudojimo, - nešvarią vietą nuplaukite tekančiu vandeniu ir nugręžkite.

Dėmesio: reikėtų atsargiai elgtis bandant valyti jautrius, tamsius ar matinius paviršius (dažytus ar lakuotus).Tuomet pirmiausia pabandykite valyti mažai pastebimoje vietoje.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta