0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujos prekės

Naujos prekės

CHI – ENERGIE-  DUŠO ŽELĖ 200ml
-20%
14,80 € 18,50 €
DURO EX  9 ltr
42,35 €
DURO MATT 10ltr
75,00 €
D1 NEU 10ltr
33,90 €
DURO ULTRA  10ltr
70,00 €

MONOI DE TAHITI

„MONOI“ aliejus – Polinezijos moterų grožio paslaptis...
Tai šimtametes tradicijas turintis Prancūzų Polinezijos kosmetikos produktas, gaminamas iš Taičio gardenijų žiedų ir kokosų aliejaus.
Tai nuostabi odos, plaukų grožio ir priežiūros priemonė, laikoma geriausiu sausos odos „priešnuodžiu“.

MONOI aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E (Alpha Tocopherol), lauro rūgšties (Lauric Acid), šis aliejus stabdo laisvųjų radikalų susidarymą, tai puikus odos minkštintojas, padedantis išvengti odos senėjimo ir raukšlių, strijų atsiradimo.

MONOI aliejus gerina egzemos, dermatito paveiktos odos būklę. Jis drėkina išsausėjusias kūno vietas, o įsigėręs į odą natūraliai šiek tiek saugo nuo žalingo saulės poveikio. MONOI aliejus puikiai tinka ir prieš, ir po saulės vonių - jis suteikia odai lygesnį įdegį, be to sudrėkina ir pamaitina saulės sudirgintą odą.
MONOI aliejumi galite išsitepti kūną po maudynių vonioje kol odos poros dar atsivėrę vietoje įprasto kūno pienelio, jis sudrėkins ir suminkštins jūsų odą, o kvapnus aromatas pavergs jūsų širdis ir jūs nebenorėsite atsisakyti šio malonaus įpročio. MONOI aliejus, nepalikdamas nemalonaus riebumo pojūčio, puikiai įsigeria į odą, dėl ko oda tampa glotni ir minkšta.
MONOI aliejus gali būti naudojamas vietoje veido ir dekoltė kremo - tereikia sudrėkinti delnus, juose paskirstyti kelis lašelius aliejaus ir patepti odą.
MONOI aliejus tinka visų tipų odai, taigi jis neabejotinai gali būti naudojamas ir kaip kūdikių, vaikų odos priežiūros priemonė.
MONOI taip pat yra puikus masažų aliejus.
Šiam aliejui kaip ir grynam kokosų aliejui būdinga dvejopa konsistencija. Jis kietėja esant žemesnei nei 24 laipsnių temperatūrai, tačiau jo savybės nuo to visiškai nekinta.

Jeigu pas jus patalpoje nėra daugiau nei 24 laipsnių šilumos, MONOI aliejų suskystinsite vos 5-10 sekundėms buteliuką įstatę į karštą vandenį.

MONOI de Tahiti® aliejus puiki priemonė plaukams ir galvos odai
Reta polinezietė neturi gražių plaukų - Polinezijos moterys įpratusios kasdien plaukus įtrinti MONOI aliejumi.
MONOI aliejus panašiai kaip odą veikia ir plaukus. Jis juos suminkština, išlygina plauko sieneles, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą. MONOI aliejaus kaukių naudojimas padeda nuo pleiskanų. Šis aliejus puikiai tinka ir sausų, skilinėjančių plaukų galiukų priežiūrai.
Ištepkite plaukus ir/ar galvos odą MONOI aliejumi ir palikite kelioms valandoms. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, aliejumi išteptus plaukus palikite per naktį. Norint išskalauti plaukus, patariama plaukus ištrinkti šampūnu jų pradžioje nesudrėkinus.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.