0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Patina Naturell Skysta oda 50ml

Odinių paviršių įplyšimų, įtrūkimų užlyginimui.

Kaina: 23,90 €
Prekės aprašymas

PATINA-naturell Flüssigleder (skysta oda) – tai paruoštas naudoti mišinys, skirtas įtrūkimų, įplyšimų, nedidelių duobučių užlyginimui glotnios ir lygios odos paviršiuje. Odą, apdorotą šia priemone, galima perdažyti, naudojant lygios odos dažymui tinkamus dažus PATINA -naturell Glattlederfarbe. Net ir po to, mišinys PATINA-naturell Flüssigleder išlieka odos paviršiuje elastingas, apsaugantis ją nuo UV spindulių bei kitų kenksmingų atmosferos veiksnių.

Naudojimas:Lygios odos paviršius turi būti švarus, nuriebalintas, nuplautas, naudojant PATINA-naturell LEDERSEIFE bei visiškai sausas.Jei yra kažkokie atsikišę ar išsišokę odos plaušeliai, reikia juos pašalinti, kad būtų galima sulyginti viso odinio paviršiaus bei pažeistos vietos (įtrūkimo ar duobutės) lygį (duobučių ar iškilimų neturi būt. .Priemonė yra skysta, tad reikiamas vietas dengiame labai tolygiai pirštu, kempinėle ar lopetėle. Paliekame džiūti. Džiūvimo laikas ~ 4 valandos, bet jei reikia- paliekame ilgiau.Išdžiūvusi oda toliau gali būti apdorojama – dažoma, blizginama ir t.t.

Patarimas:Prieš kiekvieną priemonės PATINA-naturell Flüssigleder naudojimą, ją išbandykite mažai pastebimoje vietoje, kad patikrintumėte priemonės sąveiką su dengiamu paviršiumi. Laikymas: PATINA-naturell Flüssigleder yra jautrus šalčiui, todėl optimaliausios laikymo sąlygos – virš 15°C. Prieš naudojimą – priemonę suplakti.

Po naudojimo – sandariai užsukti.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Patina Naturell Skysta oda 50ml
23,90 €