0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Nano technologijų kūdikis – „Skaidrūs stiklai“ Stiklų bei kitų

Priemonė, pagaminta pagal XXI mažiaus technologiją, kuri, ekspertų skaičiavimais, padeda sutaupyti 80 proc. mūsų valymui skirto laiko ir medžiagų. Gamtoje šis reiškinys vadinamas lotoso efektu. Priemonė skirta dengti visiems sintetiniams paviršiams.

Vieneto kaina (vnt.): 9,90 €
Prekės aprašymas

Priemonė, pagaminta pagal XXI mažiaus technologiją, kuri, ekspertų skaičiavimais, padeda sutaupyti 80 proc. mūsų valymui skirto laiko ir medžiagų. Gamtoje šis reiškinys vadinamas lotoso efektu.
Priemonės „skaidrūs stiklai“ skirta visų sintetinių paviršių (automobilių, motociklų stiklų, veidrodžių, langų, keramikos) padengimui. Padengti paviršiai „atstumia“ vandenį bei kitus nešvarumus. Purvas, riebalai, degutas, paukščių išmatos, vabzdžių liekanos ne taip stipriai prilimpa, pridžiūsta prie stiklų, juos lengviau nuvalyti, dėl to smarkiai sumažėja valytuvų gumelių trintis ir smarkiai pailgėja valytuvų varikliukų tarnavimo laikas.
Priemone apdoroti automobilių stiklai ar motociklininkų šalmų stiklai lyjant lietui ar sningant, esant krušai – tiesiog žvilga..
PATINA-naturell „Skaidrūs stiklai“ žiemą palengvina ledo atitirpinimą ar nuvalymą nuo automobilių stiklų.
Priemonę naudojant dušo kabinose, voniose, virtuvėse, paviršiai ilgiau išliks švarūs, ne taip greit pasidengs riebalais ar kalkėmis, sunaudosite mažiau įvairių valymo priemonių, nes valysite – rečiau.
Kadangi priemonė ypač koncentruota, ji yra ypač taupi. Sunaudojimas 1 kv.m. – 5-10 ml, Taigi, vieno priemonės buteliuko 100 ml užteks pusei metų!

Naudojimas: kruopščiai nuvalykite dengiamą paviršių. Jis turi būti absoliučiai švarus, nuriebalintas ir sausas.Geriausią rezultatą pasieksite naudodami mikropluošto šluostę. Tuomet, naudodami valymo popierių ar paprasčiausią popierinį rankšluostį (tik ne mikropluošto šluostę!) negausiai padenkite paviršių priemone "Skaidrūs stiklai" ir sukamaisiais judesiais kruopščiai įtrinkite. Tuomet leiskite keletą minučių priemonei veikti, užpildyti paviršiaus poras.  Tuoj po to, sausu ir švariu popieriniu rankšluosčiu padengtą paviršių nupoliruokite, nepalikdami ruožų.
Tai ypač svarbu dengiant automobilių stiklus, kadangi tamsiu paros metu ypač išryškėja visi likę nenublizginti ruožai, o tai trukdo matomumui. Poliruokite tol, kol Jums atrodys, kad priemonę įtrynėte, nes visų pirma turi būti užpildytos visos poros, tik tuomet priemonė tolygiai pasiskirstys ant paviršiaus ir atsiras „Lotoso Efektas“.
Po dviejų mėnesių priemonę panaudokite dar kartą (tiek laiko turėtų būti paviršiai apsaugoti).

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta