Intensyvus rutulinis dezodorantas.
Visiems sportuojantiems, skubantiems, intensyviai leidžiantiems laisvalaikį ir ne tik pristatome naujovę – natūralų intensyvų Bioturm dezodorantą, kuris neleis sugadinti dienos dėl nemalonaus prakaito kvapo ar dėmių.
INCI: Aqua, Ammonium Alum, Squalane, Glycerin, Triethyl Citrate, C14-22 Alcohol, Silver, Silver Citrate, Citric Acid, Sclerotium Gum, C12-20 Alkyl Glucoside, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool.
Kilmės šalis : Vokietija, Gamintojas: Bioturm GmbH
Specialus ingredientas aktyvusis koloidinis sidabras bei amonio alūnas – mineralinė druska natūraliu būdu užkerta kelią veistis, blogą kvapą ir nemalonų pojūtį sukeliančioms, bakterijoms. Sudėtyje esantis koloidinis sidabras yra itin mažų sidabro dalelių, plūduriuojančių demineralizuotame vandenyje, koloidinis tirpalas. Preparatas beskonis, netoksiškas. Aukštos kokybės sidabro koloidinis tirpalas yra bespalvis arba šviesiai gelsvo atspalvio. Koloidinis sidabras – vienas iš universalių antibakterinių plataus veikimo spektro preparatų. Įrodyta, kad jis veiksmingas prieš šimtus infekcinių ligų sukėlėjų, tuo tarpu žinomi antibiotikai veiksmingi tik prieš 5-10 bakterijų rūšių. Be to, koloidinis sidabras sunaikina ne tik ligos sukėlėjus, bet ir jų išskiriamus toksinus. Gali naudoti tiek besilaukiančios moterys, tiek alergiški žmonės.
Koloidinio sidabro istorija
Apie baktericidines sidabro savybes žinoma nuo senovės, kai sidabro indus imta vartoti geriamajam vandeniui laikyti. Senovės Egipte žaizdos, kad gytų greičiau, buvo dengiamos sidabro plokštelėmis. XIX a. pab. – XX a. pr. koloidinį sidabrą gydymo tikslais skirdavo taip pat, kaip dabartinius vaistinius preparatus: veninėms bei raumenų injekcijoms, gerklei skalauti, švirkšti sergant šlapimo takų ligomis, kaip akių lašus ir t.t.
Iki 1938 m. koloidinis sidabras, pavyzdžiui, JAV, buvo laikomas viena iš pagrindinių antibakterinio gydymo priemonių. Nors jo gamybos technologija buvo tokio lygio, jog nebuvo įmanoma išgauti itin mažų sidabro dalelių. Dėl to turėta mažiau galimybių jį naudoti terapijos tikslais, tad susidomėjimas šiuo preparatu laikinai sumažėjo.
Susidomėjimas sidabru į mediciną grįžo 8-ajame dešimtmetyje, kartu su pažangių technologijų plėtra. Atliekant laboratorinius tyrimus, tuomet nustatyta, jog veikiami koloidiniu sidabru virusai, patogeninės bakterijos ir parazitiniai grybeliai žūsta per keletą minučių. Buvo atskleistas jo veiksmingumas kovojant su tokiais pavojingais ligų sukėlėjais, kaip Staphilococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Escherichia coli, Candida albicans, C. globata ir daugeliu kitų, ne mažiau pavojingų.
Nuo tada koloidinis sidabras naudojamas kaip plataus veikimo baktericidinė ir dezinfekuojanti
priemonė, smarkiai mažinanti daugelio infekcinių ligų sunkumą bei trukmę.